Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"

Oddział Okręgowy Szczecińsko-Koszaliński

Aktualności Aktualności Nagrody im. kard. nom. Ignacego Jeża

Gala Nagrody im. kard. nom. Ignacego Jeża

W nadchodzącą niedzielę – 21.10.2018 – przypadają wybory samorządowe, więc zachęcamy do udania się do urn wyborczych. Prosimy jednak w planie dnia uwzględnić także to, że o godzinie 16:00 w Sali Koncertowej im. Czesława Niemena Polskiego Radia Koszalin odbędzie się  Gala wręczenia Nagród im. kard. nom. Ignacego Jeża, na którą gorąco Państwa zapraszamy!

Kapituła Nagrody przyznała tegoroczne statuetki kard.n. Ignacego Jeża:
Danucie i Bogumiłowi Krasnopolskim ze Szczecinka – za wielkie serce, pogodę ducha i zaangażowanie w pracy i służbę drugiemu człowiekowi;
Teresie Jóźwik – z Kołobrzegu za zaangażowanie w pracy z młodzieżą, oraz wytrwałe, dwudziestopięcioletnie prowadzenie poradnictwa rodzinnego;
Zygmuntowi Wujkowi z Koszalina – za twórczy wkład w kulturę i propagowanie jej jako nośnika najwyższych wartości: sakralnych i patriotycznych.

Podczas Gali przypomnimy  kardynała nominata Ignacego Jeża, pierwszego biskupa naszej diecezji, wręczone zostaną statuetki z Jego wizerunkiem trojgu laureatom, a także wysłuchamy koncertu zespołu GGDuo, świetnego duetu, który tworzy małżeństwo Gabrieli i Wojciecha Gąsiorów, którym idealnie udaje się łączyć brzmienie gitar basowych z ciepłym głosem wokalistki.

Gala będzie relacjonowana na żywo przez DOBRE MEDIA   http://www.dobremedia.org/component/k2/item/2568-gala-jeza-2018

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *