Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"

Oddział Okręgowy Szczecińsko-Koszaliński

Nagroda im. ks. kard. nom. Ignacego Jeża

lAUREACI NAGRODY IM. KS. KARD. N. IGNACEGO JEŻA

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

NAGRODA IM KS. KARD. N. IGNACEGO JEŻA:

2009

NOMINOWANI I edycji:

Konrad Barczak

Centrum Charytatywno Opiekuńcze i. MB z Lourdes w Pile – LAUREAT

Gabriela i Andrzej Cwojdzińscy – LAUREACI

Leontyna Łodziewska – LAUREATKA

Jadwiga Roda

Stefan Romecki

Uroczystość wręczenia Nagród odbyła się 23 października 2009 r. w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie

————————————————————————————————————————————–

2010

NOMINOWANI  II edycji:

Teresa Meyer

Franciszka Pniewska

Bożenna Stramik – LAUREATKA

Paweł Wiszniewski – LAUREAT

Franciszka Pniewska – LAUREATKA

Stanisław Żabiński

Wręczenie Nagród nastąpiło 5 listopada 2010 r. w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie

https://www.youtube.com/watch?v=l00pKohvrSw&list=PL9856C86C87D7D334    cz1

https://www.youtube.com/watch?v=S7zXp4tM4Tg&list=PL9856C86C87D7D334&index=2  cz 2

https://www.youtube.com/watch?v=gGxo-EO-PGY&list=PL9856C86C87D7D334&index=3  cz 3

https://www.youtube.com/watch?v=y8pRdYq6YlA&list=PL9856C86C87D7D334&index=4 cz 4

https://www.youtube.com/watch?v=jq0LMB3D1wY&list=PL9856C86C87D7D334&index=5 cz 5

https://www.youtube.com/watch?v=y8pRdYq6YlA&list=PL9856C86C87D7D334&index=6 cz 6

https://www.youtube.com/watch?v=kcz0WztsiU4&list=PL9856C86C87D7D334&index=7 cz7

https://www.youtube.com/watch?v=coaMfyAY7VU&list=PL9856C86C87D7D334&index=8

https://www.youtube.com/watch?v=qyWdjFt-5RA&list=PL9856C86C87D7D334&index=9

https://www.youtube.com/watch?v=UmaihxjEynE&list=PL9856C86C87D7D334&index=10

https://www.youtube.com/watch?v=3DMw_OCCThI&list=PL9856C86C87D7D334&index=11

https://www.youtube.com/watch?v=max7l_dFUUI    cz. 13

https://www.youtube.com/watch?v=s_AywFqtddM&list=PL9856C86C87D7D334&index=14  cz 14

2011

NOMINOWANI III edycji:

Jadwiga Grobelna

Kamila Kwiatkowska Gradek

Weronika i Rajmund Zarzyccy

Wioletta Zapalska – LAUREATKA

 

Wreczenie nagrody odbyło się w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym 14 pażdziernika 2011r.

https://www.youtube.com/watch?v=-ePoiRoQnjg

————————————————————————————————————————————–

2012

NOMINOWANI IV edycji:

Janina Danuta Cieplik

Mariusz Kowalewski – LAUREAT

Marek Kołtun

Jan Zagrabski – LAUREAT

 

2013

LAUREACI V edycji:

CARITAS par. pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku

Ewa Horanin

Jan Kawałek

Wyróżnienie: JAN WALCZAK

————————————————————————————————————————————–

2014

LAUREACI VI edycji:

Andrzej Muchorowski

Barbara i Włodzimierz Osińscy

Robert Pietras

https://www.youtube.com/watch?v=s2yN34kqdzM   cz.1

https://www.youtube.com/watch?v=RIdCmQ42no8  cz.2

https://www.youtube.com/watch?v=LEXRz2gQbM0

Wręczenie Nagród odbyło się 15 X 2014 r. w Filharmonii Koszalińskiej 19 października 2014 r. Galę uświetnił Zespół ZAGAN ORKIESTRA

2015

LAUREACI VII edycji:

Małgorzata Myrcha

Joanna i Grzegorz Jabłońscy

Jadwiga Nowak

Marian Wiszniewski

 

2016

LAUREACI VIII edycji:

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II i Gimnazjum Katolickie przy  parafii pw. Ducha św. w Koszalinie za “wielki wkład w kształtowanie modelu szkoły katolickiej w Polsce, osiągnięcia w pracy pedagogicznej i dydaktycznej”.
Zofia Langowska z Czaplinka, twórczyni m.in. szkoły artystycznej i ośrodka wychowawczego w Rzepczynie.
Alicja Kuczkowska – pedagog i prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Wałcza – za organizację Dni Kultury Chrześcijańskiej w Wałczu

Nagrody wręczono w Filharmonii Koszalińskiej

https://www.youtube.com/watch?v=7BfFTOdSrqY

https://www.youtube.com/watch?v=azqXfIF_CrQ

 

2017

LAUREACI IX edycji:

Tadeusz Błaszczak (Szczecinek) – Polskie Stowarzyszenie Diabetyków (Szczecinek)

Mariusz Kajewski (Słupsk) – Towarzystwo im br. Alberta

Szensztacki Instytut Sióstr Maryi – (Koszalin)

Wręczenie Statuetek Nagrody im ks. kard. nom. Ignacego Jeża, nastąpiło15 października 2017 r. o godz. 16.00 w Filharmonii Koszalińskiej. Galę uświetnił koncert wokalisty Michała Rasska z Zespołem.

https://www.youtube.com/watch?v=Tg8UdI78Xus

 

 

 

2018

LAUREACI X edycji:

 

Danuta i Bogumił Krasnopolscy  (Szczecinek) – za wielkie serce, pogodę ducha i zaangażowanie w pracy i służbę drugiemu człowiekowi;

Teresa Jóźwik (Kołobrzeg) – za zaangażowanie w pracy z młodzieżą oraz wytrwałe, dwudziestopięcioletnie prowadzenie poradnictwa rodzinnego;

Zygmunt Wujek (Koszalina) – za twórczy wkład w kulturę i propagowanie jej jako nośnika wartości sakralnych i patriotycznych.

Nagrody wręczono w sali koncertowej Polskiego Radia w Koszalinie im. Czesława Niemena

https://www.facebook.com/TVdobremedia/videos/274524073184900

 

 

 

2019

LAUREACI XI edycji:

Marianna Caban z Robunia za wielkie zaangażowanie w budowę wspólnoty lokalnej i liczne inicjatywy na rzecz parafii i Kościoła

  1. Wacław Grądalski, założyciel i opiekun polskiej gałęzi Wspólnoty „Cenacolo”,

koszaliński oddział „Gościa Niedzielnego”  za 25-letnią służbę Kościołowi koszalińsko-kołobrzeskiemu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zk7wHo2_3Ns

2020

LAUREACI XII edycji:

Szymon Cieślar (Szczecinek)  – za wybitne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze w pracy z młodzieżą

Konkatedra w Kołobrzegu

https://www.youtube.com/watch?v=aXTnZeXRu_E

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter