Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"

Oddział Okręgowy Szczecińsko-Koszaliński

Aktualności Koszalin

Koszaliński Marsz dla Życia 4 06

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Marsze dla Życia i Rodziny w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej odbędą się   28.V w Pile, 04.VI w Koszalinie,11.VI w Słupsku, 18.VI. Szczecinku . 

W Pile Marsz dla życia i rodziny odbędzie się 28 maja. Msza św. o godz. 11.30 w kościele pw. św. Antoniego. Eucharystii przewodniczył będzie biskup diecezjalny Edward Dajczak. Wyjście Marszu po Mszy św. , a zakończenie na Placu Zwycięstwa przy figurze św. Jana Pawła II.

W Koszalinie Marsz dla życia i rodziny 4 czerwca. Msza św. w kościele pw. Ducha Świętego o godz. 10.30. Eucharystii przewodniczył będzie biskup Krzysztof Włodarczyk. Po Eucharystii wyjście Marszu i przejście na Rynek Staromiejski (trasa jak w roku ubiegłym). Podczas marszu będzie można wesprzeć podopiecznych Domu Samotnej Matki w Koszalinie. To w ramach akcji Caritas „Pielucha dla malucha”.

W Słupsku Marsz dla życia i rodziny 11 czerwca. Msza św. o 13.00 w kościele św. Maksymiliana Kolbego, a po niej wyjście Marszu.

W Szczecinku Marsz dla życia i rodziny odbędzie się 18 czerwca. Wyjście o godz. 17.00 z kościoła pw. Ducha Świętego i przejście do kościoła Mariackiego. Tam odbywać się będzie festyn parafialny.

Organizatorami marszów są m.in. rodziny z Domowego Kościoła, Rycerze Kolumba, Civitas Christiana. Włączą się również harcerze.

 

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *