Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"

Oddział Okręgowy Szczecińsko-Koszaliński

Aktualności Koszalin

50 lat encykliki „Humanae Vitae” – konferencja

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji poświęconej 50-tej rocznicy encykliki bł. Pawła VI zatytułowanej „HUMANAE VITAE” – napisanej w 1968 roku, lecz do dziś bardzo aktualnej.

Konferencja odbędzie się 14 czerwca (czwartek) a rozpocznie się Eucharystią pod przewodnictwem ks. biskupa Krzysztofa Włodarczyka w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca w Koszalinie (obok katedry) o godzinie 18:00. Następnie, bezpośrednio po Mszy Św., w siedzibie Koszalińskiego Oddziału Okręgowego „Civitas Christiana” rozpoczną się prelekcje.

Zapraszamy!

2 KOMENTARZE

  1. Mieliśmy podobny wykład w Szczecinku. Może nie było aż tylu doktorów, ale wykład bardzo ciekawy. Sam wygłosiłem referat odnosząc się zarówno do Pisma Świętego, ale także do Humane Vitae Pawła VI jak i Ewangelii życia Jana Pawła II nie zapominając o jakże ważnej roli Matki Bożej. Ot człowiek z ludu.

    • Bardzo się cieszę „Człowieku z ludu” że Szczecinek stać na teologiczną i intelektualną refleksję. Zachęcam do kontynuowania takich inicjatyw. Mam nadzieję że inni w innych ośrodkach naszej diecezji, pójdą naszym wspólnym śladem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *