Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"

Oddział Okręgowy Szczecińsko-Koszaliński

Aktualności

Nowenna przed beatyfikacją Kard. Stefana Wyszyńskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w Nowennie do św. Józefa z okazji 40. rocznicy śmierci Sługi Bożego Stefana Kard. Wyszyńskiego patrona Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w intencji Jego rychłej beatyfikacji.
Nowenna rozpocznie się w dniu dzisiejszym, tj. w środę 31 marca 2021 r. o godz. 20.45, w której bedziemy mogli uczestniczyć online pod linkiem http://www.youtube.com/watch?v=gsgY7Q1LSDk

Nowennę kończymy wspólnym czuwaniem podczas Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00   za pośrednictwem transmisji online pod linkiem https://youtu.be/wJFxJjTob9o, transmisji telewizyjnej w TV TRWAM przez internet https://tv-trwam.pl/na-zywo lub na stacjonarnych odbiornikach. Na Nowennie spotykamy się w każdą środę (o godz. 20:45 i o 21:00 na Apelu Jasnogórskim)  przez dziewięć kolejnych tygodni. Wyznaczone Regiony naszego Stowarzyszenia bedą prowadziły kolejne dni Nowenny.  Każdy członek naszej wspólnoty otrzyma drogą pocztową list informacyjny oraz zestaw materiałów, aby w pełni uczestniczyć w modlitwie (będzie on szczególnie przydatny wszystkim tym, którzy nie mogą łączyć się z nami online szczegółnie w pierwszej część modlitwy).

Wszystkich uczestniczących  we wspólnej modlitwie prosimy o  przesłanie wiadomości sms pod numer 661 003 351 o treści JESTEM.