Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"

Oddział Okręgowy Szczecińsko-Koszaliński

Aktualności Koszalin

Koszaliński Marsz dla Życia 4 06

Marsze dla Życia i Rodziny w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej odbędą się   28.V w Pile, 04.VI w Koszalinie,11.VI w Słupsku, 18.VI. Szczecinku . 

W Pile Marsz dla życia i rodziny odbędzie się 28 maja. Msza św. o godz. 11.30 w kościele pw. św. Antoniego. Eucharystii przewodniczył będzie biskup diecezjalny Edward Dajczak. Wyjście Marszu po Mszy św. , a zakończenie na Placu Zwycięstwa przy figurze św. Jana Pawła II.

W Koszalinie Marsz dla życia i rodziny 4 czerwca. Msza św. w kościele pw. Ducha Świętego o godz. 10.30. Eucharystii przewodniczył będzie biskup Krzysztof Włodarczyk. Po Eucharystii wyjście Marszu i przejście na Rynek Staromiejski (trasa jak w roku ubiegłym). Podczas marszu będzie można wesprzeć podopiecznych Domu Samotnej Matki w Koszalinie. To w ramach akcji Caritas „Pielucha dla malucha”.

W Słupsku Marsz dla życia i rodziny 11 czerwca. Msza św. o 13.00 w kościele św. Maksymiliana Kolbego, a po niej wyjście Marszu.

W Szczecinku Marsz dla życia i rodziny odbędzie się 18 czerwca. Wyjście o godz. 17.00 z kościoła pw. Ducha Świętego i przejście do kościoła Mariackiego. Tam odbywać się będzie festyn parafialny.

Organizatorami marszów są m.in. rodziny z Domowego Kościoła, Rycerze Kolumba, Civitas Christiana. Włączą się również harcerze.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *