Program 04.XII i wykaz Finalistów 2016r.

PROGRAM RAMOWY NA 04.XII. (NIEDZIELA)

9.30 - 10.10 Zespoły młodzieżowe I Zespoły dziecięce

10.10 - 10.40 Duety dziecięce oraz Duety iTercety młodzieżowe

10.40 - 12.00 Soliści Dzieci  i Soliści Dorośli

12.00 - 12.20 PRZERWA

12.20 - 14.00 Soliści młodzież

14.30 - Msza św. w intencji uczestników

Posiłki od godz. 12.00 do 16.00 w restauracji Rezerwat

godz.16.00 KONCERT GALOWY

Kolejność występów w poszczególnych kategoriach:

9.30- 9.50 ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE:
ZESPÓŁ PAR. PW. PODWYŻSZENIA  KRZYŻA Św. W Koszalinie,  
ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY "TONACJA"  (Szczecinek)
9.50-10.10    ZESPOŁY DZIECIĘCE:
SŁONECZKA (Słupsk),
ZESPÓŁ SZK. PODST. W PIASKACH
10.10-10.30    DUETY DZIECIĘCE:
'PROMYCZKI' (Słupsk) ,
WIKTORIA I MILENA (Słupsk)
10.30-10.50    DUETY I TERCETY MŁODZIEŻOWE:
WERONIKA KIEŁPIŃSKA I JACEK GRZONKOWICZ (Słupsk),
TERCET "KONTRAST"(Szczecinek)
10.50-11.30    SOLIŚCI KATEGORIA DZIECIĘCA:
POLA FORTUŃSKA,
MARTYNA KAMIŃSKA,
NIKOLA MAŁYSZEWICZ(Kołobrzeg)
OLIWIA PĄCZEK (Kolobrzeg
MARTYNA HRYNIEWIECKA,
KLAUDIA ŻAKOWIEC
11.30-11.50 SOLIŚCI DOROŚLI:
PATRYCJA BACZYŃSKA (Słupsk),
MARIUSZ WENTOWSKI (Sz-ek)
11.50-12.10   PRZERWA
12.10-14.00  SOLIŚCI KATEGORIA MŁODZIEŻOWA:
DEBORA TOMZA  (Kołobrzeg)
PAULINA ŁAGA (Slupsk)
WIKTORIA KORALEWSKA  (Kołobrzeg)
ADRIANNA SULŻYCKA (Szczecinek)
ANGELIKA KOZAK (Trzcianka)
JULIA PODGÓRSKA,
IZABELA ŁUGOWSKA,
BARBARA  ALDALATI (Kołobrzeg)
ZUZANNA DUBINIEC
WERONIKA MIKUŁA
RINGO TUDOROWIĆ (Słupsk)
MAŁGORZATA WILCZYŃSKA  
OLIWIA TYMEK ( Kołobrzeg)

 

 

Program Koncertu Muzyki Dawnej

ROGRAM KONCERTU MUZYKI DAWNEJ 
FESTIWAL PIEŚNI RELIGIJNEJ „Cantate Domino” 
im. św. Jana Pawła II 
03.12.2016R. GODZ.17.00 (sobota) w Koszalinie.
SALA WIDOWISKOWA CK105

M. Correte -Koncert Le Phénix
G. F. Telemann – Kantata Ist Widerwärtigkeit den Frommen eigen, TWV 1:948  ze zbioru Harmonischer Gottes-Dienst 
M. Balbastre – Recueil de Noels (wybór) – opr. autorskie
D. Buxtehude – Kantata Singet dem Herrn ein neues Lied 
BuxWV 98
J.S. Bach – Öfne dich mein gänzes Herze z Kantaty na 1. Niedzielę Adwentu -Nun komm  der Heiden Heiland 
BWV 61
M.R. de Lalande  – Noels en trio
D. Buxtehude – Kantata Also hat Gott der Welt geliebt  
BuxWV 5 

Skład wykonawczy: Sopran solo, Skrzypce I, II, Viola da gamba, Wiolonczela barokowa,  Fagot barokowy, klawesyn, Kontrabas.
Koncert poprzedzi uroczystość wręczenia Nagrody im. prof. Ireny Maculewicz Żejmo, którą w tym roku przyznano
Marii i Wacławowi D Ą B R O W S K I M.
Na zakończenie uroczystości zaśpiewa Połączony Chór Katedry Koszalińskiej, Kościoła pw. Ducha św. oraz Parafii Ewangelicko-Augsburgskiej pod dyrekcją Marii Dąbrowskiej.         
Koncert poprowadzi Krzysztof Dąbrowski.

 

Eliminacje XXVII FPR

Eliminacje rejonowe w roku 2016 odbędą się:

Słupsk:

  • 21 października 2016 godz. 15:00 - ul. Szarych Szeregów 8, Młodzieżowy Dom Kultury,

dla wykonawców ze szkół ponadpodstawowych i dorosłych

  • 19 listopada 2016 godz. 10:00 -  ul. Hubalczyków 7,  Szkoła Podstawowa nr 5,

dla wykonawców ze szkół podstawowych

Koszalin:

5 listopada 2016 r. godz. 10:00 ul Zwycięstwa 105, Centrum Kultury 105,

24.XI (czwartek) godz.16.00 Dom Parafialny. Parafii pw. św Kazimierza w Koszalinie  ul. bł ks. Popiełuszki 2.

 

Szczecinek:

19 listopada 2016 r. godz.10:.00 Kino "Wolność"

Kapituła Nagrody im. prof. Ireny Maculewicz Żejmo przyznała tegoroczną Nagrodę Państwu Marii i Wacławowi Dąbrowskim. (więcej)

 
Więcej artykułów…
Strona główna Aktualności